• Zebrania z rodzicami

      06.09.2022

      Zapraszamy wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły na pierwsze w tym roku zebrania.

      Wszystkich rodziców zapraszamy na zebrania:

      12 września godz. 17.00 - klasy IV-VIII

      Plan spotkania:

      • spotkanie ogólne w hali sportowej z prof. Jędrzejko
      • spotkanie ogólne w hali sportowej dot. zasad organizacji zajęć wdż
      • spotkania klasowe z wychowawcami


      13 września godz. 17.00 - klasy I-III

      • spotkania klasowe z wychowawcami

      (chętnych rodziców z kl I-III  na spotkanie z prof. Jędrzejko zapraszamy do hali w poniedziałek)


      Magdalena Sycik
      dyrektor ZSP w Starych Załubicach

       

     • Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

      02.09.2022

      1 września odbyły się spotkania inaugurujące nowy rok szkolny.      1 września powitaliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Uroczyste powitanie nowego roku odbylo się w hali sportowej. Tutaj pani dyrektor przywitała kadrę oraz uczniów powracających z wakacji. Wyraziła nadzieję, że wszyscy z nowymi siłami, wypoczęci i pozytywnie nastawieni powracają do szkolnych ławek.

      Pani dyrektor szczególnie ciepło witała uczniów klas I, którzy rozpoczynają swą edukacyjną przygodę. Zwróciła się również do ósmoklasistów, dla których bieżący rok będzie czasem wytężonej pracy.

      Pani dyrektor odczytała fragmenty listu, który w dniu 1 września skierował do członków społeczności szkolnej Minister Edukacji Narodowej i Sportu:

      Szanowni Państwo Dyrektorzy, Szanowni Nauczyciele i Drodzy Uczniowie,

      przed nami rok szkolny 2022/2023 – czas wielu nowych możliwości, odkrywania talentów, pogłębiania pasji i spełniania życiowych ambicji. Cieszę się, że już w tej chwili widoczne są efekty naszych kluczowych projektów i przedsięwzięć rozpoczętych jeszcze w ubiegłym roku szkolnym. Przed nami kolejne wyzwania, których celem jest stwarzanie młodym ludziom jak najlepszych szans do rozwoju. Zależy nam na tym, by każde z naszych działań było odpowiedzią na aktualne potrzeby dzieci i młodzieży, a także na wyzwania współczesności.(...)

      Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele, w swojej codziennej pracy podejmują Państwo starania na rzecz wychowania oraz kształcenia kolejnych pokoleń. Dziękuję za wzorową postawę, zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą. Bez doskonałego przygotowania merytorycznego, jakie zapewniają Państwo swym podopiecznym, ich sukcesy edukacyjne nie byłyby możliwe. Pragnę wyrazić wdzięczność za tworzenie warunków dogodnych do zdobywania wiedzy, rozwijania potencjału, ale i budowania atmosfery sprzyjającej wzmacnianiu wspólnoty szkolnej.

      Drodzy Uczniowie, czas szkolnej nauki może być niezapomnianą przygodą, okresem zacieśniania koleżeńskich relacji, a nadto – przepustką do realizacji marzeń. W nowym roku szkolnym wszystkim Uczniom życzę odwagi w odkrywaniu świata, wytrwałości w dążeniu do obranych celów, a także wielu osiągnięć.


      Pani dyrektor również życzyła wszystkim sukcesów w nowym roku oraz powodzenia w realizacji zamierzonych celów.

      Następnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami i koleżankami i kolegami z klasy.