• Informacje

    • Szanowni Państwo,

      

     w imieniu Prezydium Rady Rodziców witam Państwa w nowym roku szkolnym. Mimo pandemii uczniowie Szkoły Podstawowej w Starych Załubicach korzystają z nauki w trybie stacjonarnym. Tegoroczny plan działania Rady Rodziców (RR) został oparty na założeniu, że ten tryb zostanie utrzymany.

      

     Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Starych Załubicach bez zmian ma konto w Warszawskim Banku Spółdzielczym. Podajemy poniżej numer konta i wskazówki jak zrobić wpłaty na wydarzenia dla uczniów i na rzecz Szkoły zaplanowane przez Radę Rodziców. Sugerujemy minimalną wpłatę roczną na poziomie 60 zł na ucznia. Jeśli mogą Państwo dokonać wpłaty większej kwoty, to zachęcamy, gdyż pomoże to RR wesprzeć więcej ważnych inicjatyw głównie z myślą o naszych dzieciach. Kwota 60 zł na rok o tylko 6 zł miesięcznie. Mamy wiele pomysłów i chcemy je realizować z korzyścią dla dzieci, ale na to potrzeba środków.

      

     Ogłaszamy konkurs, który będzie trwał do 31 marca 2022 roku dla wszystkich klas Szkoły, związany z wpłatami na konto RR: z całej Szkoły klasa (oddział) o najwyższej kwocie wpłat na RR będzie miała ufundowaną przez RR atrakcję:

     - Jeśli zwycięży klasa 1-3 Rada Rodziców ufunduje do 24.06.2022 wejście i wynajem sali zabaw dla uczniów tej klasy. Dojazd uczestników na koszt własny.

     - Jeśli zwycięży klasa 4-8 Rada Rodziców ufunduje do 24.06.2022 wejście i wynajem torów na kręgielni dla uczniów tej klasy.

     W obu przypadkach wyżywienie i dojazd uczestników będzie na koszt własny. Powyższe atrakcje mogą niemożliwe do spełnienia przez RR z powodów od niej niezależnych (np. obostrzenia sanitarne). W takim przypadków rodzicom ani uczniom zwycięskiej klasy nie przysługuje wypłata ekwiwalentu w gotówce, a środki pozostaną do dyspozycji RR w kolejnym roku szkolnym.

     Na terenie Szkoły systematycznie będzie wywieszana kartka z rankingiem klas w konkursie.

     Zachęcamy do starania się o miano klasy, której Rodzice najchętniej wspierają finansowo ważne inicjatywy w naszej Szkole.

     Wpłaty Rodziców przynoszą korzyść wszystkim uczniom. Pomagają Radzie Rodziców wspierać rozwój naszej młodzieży i życie Szkoły.

      

     Zachęcam do zapoznania się z planem pracy RR na ten rok szkolny oraz rozliczeniem za rok ubiegły.

      

     Instrukcja wpłaty na konto Rady Rodziców

     Odbiorca przelewu: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Starych Załubicach

     Numer konta: 91 8015 0004 4000 2860 2040 0001

     Tytuł przelewu: Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Starych Załubicach, imię i nazwisko ucznia, klasa

     Kwota: sugerowana kwota to 60 zł. Zachęcamy do wyższych wpłat.

      

     Dziękujemy i życzymy Państwu dużo zdrowia oraz odporności.

      

     Radosław Kabaciński

     Przewodniczący Rady Rodziców