• Rusza rekrutacja do gminnych przedszkoli. Zapraszamy na stronę https://przedszkola-radzymin.nabory.pl/ w celu zapoznania się ze szczegółami.
    Rekrutację do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych koordynuje Burmistrz Radzymina.
   • Czas pomyśleć o pierwszej klasie. Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do klas I na rok szk. 2024/2025.
    Szanowni Rodzice,

    W roku szkolnym 2024/2025 edukację w szkole podstawowej zobowiązane są rozpocząć dzieci urodzone w 2017 roku. Na wniosek rodziców naukę w szkole podstawowej mogą rozpocząć dzieci urodzone w roku 2018, jeżeli dziecko korzysta obecnie z edukacji przedszkolnej lub posiada opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej,
   • 14 lutego to ważna data w życiu naszej szkoły. Co roku obchodzimy tego dnia Święto Szkoły. Dzień ten ustalono na pamiątkę wydarzeń sprzed 82 lat. 14 lutego 1943 roku to data, gdy rozkazem Naczelnego Wodza, Związek Walki Zbrojnej (ZWZ) został przekształcony w Armię Krajową (AK). Jak powiedziała na tegorocznej uroczystości przewodnicząca RM Radzymin pani Elżbieta Darka 14 lutego to symboliczne urodziny AK.
   • Boże Narodzenie to okres, w którym wszyscy stajemy się bardziej życzliwi i mili dla siebie, a troski dnia codziennego odchodzą na plan dalszy. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, jak co roku nasi uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali tradycyjne Jasełka.
   • 10 listopada w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji #SzkoładoHymnu, odbył się szkolny konkurs pieśni patriotycznej Dla Ciebie, Polsko oraz koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego.
   • Nasza szkoła włączyła się w obchody XXIII Dnia Papieskiego. Tegoroczny Dzień Papieski przebiegał pod hasłem Jan Paweł II - Cywilizacja życia i z tej okazji nasi uczniowie, pod opieką pań katechetek, przygotowali liczne aktywności.
   • 13 października odbyła się uroczystość pasowania na uczniów naszej szkoły pierwszoklasistów.
    Jak tradycja naszej szkoły nakazuje, 13 października uczniowie klas I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Starych Załubicach.
   • 18 września 2023 w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie zasady zdrowego trybu życia, porozmawiać o szkodliwości nałogów, a w szczególności wypunktować zło, które wnosi w nasze życie alkohol.
   • Oto my
     • Offline challenge

      Nasza szkoła w tym tygodniu podjęła wyzwanie rzucone przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Radzyminie biorących udział w olimpiadzie Zwolnieni z Teorii. W ramach wyzwania uczniowie klasy 7b uczestniczyli w zajęciach z wykorzystaniem gumizeli. Ta niezwykła gra wspomaga budowanie team buildingu, integruje grupę i przyczynia się do budowania zaufania. @offline.challenge #zwolnienizteorii

     • Przyjęcia do klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025

      Czas pomyśleć o pierwszej klasie. Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do klas I na rok szk. 2024/2025.

      Szanowni Rodzice,

      W roku szkolnym 2024/2025 edukację w szkole podstawowej zobowiązane są rozpocząć dzieci urodzone w 2017 roku. Na wniosek rodziców naukę w szkole podstawowej mogą rozpocząć dzieci urodzone w roku 2018, jeżeli dziecko korzysta obecnie z edukacji przedszkolnej lub posiada opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej, wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną.

     • Święto Szkoły 2024

      14 lutego to ważna data w życiu naszej szkoły. Co roku obchodzimy tego dnia Święto Szkoły. Dzień ten ustalono na pamiątkę wydarzeń sprzed 82 lat. 14 lutego 1943 roku to data, gdy rozkazem Naczelnego Wodza, Związek Walki Zbrojnej (ZWZ) został przekształcony w Armię Krajową (AK). Jak powiedziała na tegorocznej uroczystości przewodnicząca RM Radzymin pani Elżbieta Darka 14 lutego to symboliczne urodziny AK.

     • Hura!!! Ferie zimowe!

      Sanki, łyżwy, narty, snowtubing, kuligi, wędrówki po górach – lista zimowych aktywności jest bardzo długa. Ferie to czas odpoczynku i dobrej zabawy. Nie zapominajmy, by w czasie ferii dbać nie tylko o dobrą zabawę, lecz także o bezpieczeństwo swoje i bliskich.

     • Jasełka 2023

      Boże Narodzenie to okres, w którym wszyscy stajemy się bardziej życzliwi i mili dla siebie, a troski dnia codziennego odchodzą na plan dalszy. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, jak co roku nasi uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali tradycyjne Jasełka.

      Premiera Jasełek odbyła się 21 grudnia. O godzimnie 16.00 na widnowni zgromadzili się liczni goście, nauczyciele, rodzice i uczniowie. Swoją obecnością zaszczycili nas: pani Elżbieta Darka Przewodnicząca RM Radzymina, pan Krzysztof Dobrzyniecki - wiceburmistrz Radzymina, radni: Wiesław Solarz, Zbigniew Jabłoński, Ewelina Kostrzewa oraz kierownik BO - pan Krzysztof Czuba.

     • Narodowe Święto Niepodległości

      10 listopada w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Uczniowie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji #SzkoładoHymnu, odbył się szkolny konkurs pieśni patriotycznej Dla Ciebie, Polsko oraz koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego.

      Uroczystość roczpoczęła Monika z klasy 8a, która wprowadziła uczniów w temat Święta NIepodległości, przypomniała ważne wydarzenia z historii Polski, które doprowadziły do odzyskania przez nasz kraj niepodległości.

     • XXIII Dzień Papieski

      Nasza szkoła włączyła się w obchody XXIII Dnia Papieskiego. Tegoroczny Dzień Papieski przebiegał pod hasłem Jan Paweł II - Cywilizacja życia i z tej okazji nasi uczniowie, pod opieką pań katechetek, przygotowali liczne aktywności.

      W niedzielę 15 października gościliśmy w kościele parafialnym w Nowych Załubicach. Tu przedstawiliśmy montarz słowno-muzyczny wspominający postać Ojca Świętego. Wierni zgromadzeni w kościele mogli również usłyszeć i zobaczyć fragmenty nagrań prezentujących Jana Pawła II i jego naukę.​​​​​​​

     • Pasowanie pierwszoklasistów

      13 października odbyła się uroczystość pasowania na uczniów naszej szkoły pierwszoklasistów.

      Jak tradycja naszej szkoły nakazuje, 13 października uczniowie klas I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Starych Załubicach.


      Uroczystość rozpoczęli sami uczniowie, którzy zaprezentowali zgromadzonym uczniom, rodzicom i gościom bajkowy spektakl nawiązujący do tematu pasowania. Na scenie pojawiły się myszki, wróżki, krasnale oraz Superbohater, którzy rozbudzili nieco śpiących kandydatów do pasowania.

     • Szkolny Dzień Profilaktyki

      18 września 2023 w naszej szkole odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki. Uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie zasady zdrowego trybu życia, porozmawiać o szkodliwości nałogów, a w szczególności wypunktować zło, które wnosi w nasze życie alkohol.

      Gościliśmy w szkole Małą Orkiestrę Dni Naszych, która zagrała dwa muzyczne programy - jeden dla uczniów klas 1-4 zatytułowany "Mądrowskazy", drugi dla starszych klas - pt. "Niewinne początki tragedii".

     • Zebrania z rodzicami

      Już w poniedziałek i wrorek zapraszamy na pierwsze w tym roku zebrania klasowe

      Zapraszamy na pierwsze w tym roku klasowe spotkania. To z pewnością najważniejsze spotkania w ciągu roku. Poświęcone są omówieniu całej organizacji nowego roku. To w czasie ich trwania zapadają ważne decyzje dotyczące np. klasowych przedsięwzięć, wycieczek, wyboru rad oddziałowych. W czasie spotkań wychowawcy przypominają zasady szkolnego funkcjonowania, onformują o wymaganiach edukacyjnych, ustalają z rodzicami formy kontaktu i współpracy. Rodzice mogą zgłosić swoje propozycje, wypowiedzieć się na ważne dla nich tematy, a przede wszystkim poznać się nawzajem i wymienić kontaktami - to się przydaje w późniejszym czasie!

  • Partnerzy

   • Międzyszkolny Klub Historyczny im. Armii Krajowej Ziemi Radzymińskiej
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Piątek 19.04.2024
  • Logowanie

  • Nasza Galeria

    brak danych