• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

     • Świętowaliśmy dzisiaj zakończenie roku szkolnego. Uroczystość była niezwykła, nie tylko ze względu na reżim sanitarny i konieczność trzymania się pewnych zasad bezpieczeństwa - niezwykła, bo zakończyliśmy nauczanie zdalne, w którym zarówno uczniowie, jak i rodzice wykazali się niezwykłą cierpliwością i samodyscypliną. Zatem podziękowania i gratulacje należą się nie tylko uczniom i wspaniałym, kreatywnym nauczycielom, ale także rodzicom, za ich ogromny wkład i pomoc.

      W sali gimnastycznej mogły odbyć się tylko 3 uroczystości: pożegnanie ósmoklasistów, zakończenie roku trzecioklasistów i sześciolatków.

      Pożegnaliśmy uczniów klas ósmych. To w naszej szkole kształtowały się ich poglądy i zainteresowania, a dzisiejsze marzenia o dalszej nauce lub wyborze drogi zawodowej z każdym dniem szkolnego życia przybierały realnych kształtów. Otrzymanie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej zamyka pewien rozdział.

      Drodzy Ósmoklasiści, sięgajcie po nowe doświadczenia, pamiętając przy tym, że szczyty zdobywa się krok po kroku, nie zatrzymując się pomiędzy. Wy wielokrotnie dawaliście dowody, że nie boicie się wyzwań. Pragniemy, abyście tacy pozostali.

      Życzymy Wam dalszej wytrwałości, radości oraz sukcesów.

      Dziękujemy za dojrzałą i odpowiedzialną postawę, a naszym uczniom, ich rodzicom, pracownikom szkoły życzymy wspaniałych, zdrowych wakacji.

       

      Dyrekcja Szkoły

     • Zakończenie roku szkolnego u 6-latków

     • Dzisiaj nasi zerówkowicze zakończyli pewien etap edukacyjny. Jesteśmy dumni, że tak świetnie poradzili sobie ze zdalną nauką, są bardzo dzielni.

      A od września, Szkoła Podstawowa czeka z otwartymi drzwiami :-) 

     • Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych aglomeracji warszawskiej

     • Od 15 czerwca od godz. 8.00 do 10 lipca do godz. 15.00 kandydaci będą mogli zalogować się i wypełnić Wniosek o przyjęcie kandydata do klasy pierwszej szkoły ponadpodstawowej na rok szkolny 2020/2021 tj.:

      Uczniowie samodzielnie zakładają konta w systemie, korzystając z zakładki "Zgłoś kandydaturę", wprowadzają nr PESEL. 

      Wydrukowany i podpisany wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów należy złożyć w szkole pierwszego wyboru lub przesłać:

      - w formie skanów za pośrednictwem poczty elektronicznej (adresy e-mail znajdują się na stronach internetowych szkół),

      - w formie wniosku elektronicznego, podpisanego przez rodzica profilem zaufanym, bezpośrednio w systemie elektronicznego naboru.

      W celu złożenia wniosku w systemie rodzice powinni podpisać wniosek profilem zaufanym, a następnie kliknąć przycisk "Złóż wniosek". 

      Uczniowie mogą też sprawdzić statystyki chętnych do szkół i na poszczególne profile (statystyki zmieniają się cały czas, zależnie od deklaracji kandydatów).

      Strona do logowania (kliknij w link): Link do strony logowania i rejestracji

      Powodzenia!

     • Świętujemy Dzień Dziecka

     • Duży czy mały dzisiaj świętuje,

      Dziś każdy jest dzieckiem i się raduje.

      Małych przyjemności, wielkich miłości,

      zdrowia, szczęścia i przyjemności.

      Każdemu życzymy tego, co potrzebuje!

      W Dniu Dziecka każdy z nas króluje!

       

      Najlepsze życzenia dla wszystkich dzieci, tych dużych i tych małych, składa Dyrekcja Szkoły. A na zdjęciach widać, jak dzisiaj bawią się dzieci obecne w szkole :-) 

     • Od dzieci dla dzieci

     • Przy okazji tego pięknego i wyjątkowego dnia - Dnia Dziecka, chcemy podziękować Rodzicom i Dzieciom z naszej szkoły, którzy włączyli się do akcji zbierania nakrętek na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci.

      W maju kolejne 7 worków nakrętek zebranych w naszej placówce zostało dostarczonych do siedziby Fundacji we Wrocławiu.

      Dzięki tej akcji uczymy dzieci empatii, wrażliwości na los innych, odpowiedniej postawy obywatelskiej. Pokazujemy, że niesienie pomocy daje dużo radości i zadowolenia, a mały gest może czynić wielkie rzeczy. Pomagamy nie tylko lokalnie, nasze działania mają szerszy zasięg. Nie ma nic piękniejszego, jak serca naszych dzieci otwarte na potrzeby chorych rówieśników. Pięknie dziękujemy ❤

       

      Monika Czyżo