• Zimowa przerwa świąteczna

     • Pozostając w nastroju świątecznego kolędowania Dyrekcja szkoły przypomina, że uczniowie wracają do szkoły 7 stycznia. W trakcie przerwy świątecznej 2 i 3 stycznia szkoła zapewnia opiekę świetlicową, natomiast przedszkole pracuje wg przedstawionego Rodzicom harmonogramu.

      Pozdrawiamy serdecznie i świątecznie!

     • Szukamy nauczyciela wspomagającego

     • Poszukujemy osoby z kwalifikacjami do pracy z uczniami z ZA na stanowisko nauczyciel wspomagający. Praca na pełny etat od 01.01.2020 r. CV prosimy przesyłać na mail szkoły spzalubice@radzymin.pl lub kontaktować się osobiście.

     • Paczka dla Bohatera w OP

     • Przedszkolaki przyłączyły się do akcji Paczka dla Bohatera i sprawiły, że tegoroczne święta staną się choć troszkę milsze dla kombatantów. A to wszystko za sprawą wykonanych przez dzieci kartek świątecznych, które organizacja Paczka dla Bohatera przekaże kombatantom - NASZYM BOHATEROM!

     • Niecodzienna "Opowieść wigilijna"

     • Dnia 7 grudnia 2019 r. odbyła się niecodzienna wycieczka do Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko – Praskiej w Warszawie.

      W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas I-VIII wraz z Panią Dyrektor Magdaleną Sycik,  z Panią Martą Rybak i  Panią Anną Jańczyk oraz rodzicami. Gdy dotarliśmy na miejsce, uczestniczyliśmy w zwiedzaniu seminarium. Potem obejrzeliśmy spektakl pt.,,Opowieść wigilijna” na podstawie powieści Charlesa Dickensa w reżyserii Marcina Kwaśnego, wystawiony przez kleryków III roku. Opowiadał on o Scrooge`u, człowieku skąpym, nieczułym na ludzkie potrzeby, któremu obce było czynienie dobra bliźniemu. Święta Bożego Narodzenia uważał za ,,szaleństwo i głupstwo”. W wigilijnym czasie, kiedy świat realny mógł przenikać się z rzeczywistością pozaziemską, spotkał się z trzema duchami. Spotkania te przyczyniły się do wewnętrznej przemiany Scrooge`a i obudziły w nim pragnienie zadośćuczynienia wyrządzonych dotąd krzywd. Ebenezer Scrooge przeistoczył się w człowieka hojnego, życzliwego i służącego pomocą innym.

      Spektakl ten na pewno pozostanie nam na długo w pamięci, ponadto wzbudził w nas  refleksje nad własnym życiem.

      Marta Rybak    

      .

       

       

     • Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną

     • Serdecznie dziękujemy za ogromne zainteresowanie konkursem, na który wpłynęło 80 prac. Kartki są tak piękne, że postanowiliśmy przekazać je władzom Radzymina oraz mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie z najlepszymi życzeniami od przedszkolaków i uczniów naszej szkoły.

       

      A oto laureaci konkursu „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”:

      Kategoria 3-4 latki:

      I miejsce – Karol Duliński gr. 4 latki

      II miejsce – Witold Karwowski gr. 3 latki

      III miejsce – Szymon Momot gr. 4 latki

       

      Kategoria 5-6 latki:

      I miejsce – Lena Matusiak gr. 5 latki

      II miejsce – Michał Gajewski gr. 5 latki

      III miejsce – Michał Sokołowski gr. 6 latki

       

      Kategoria I-III:

      I miejsce – Martyna Matusiak III b

      II miejsce – Natalia Bieńko I b

      III miejsce – Kacper Jankowski I b

       

      Kategoria IV- VI

      I miejsce – Weronika Olejnik IV a

      II miejsce – Monika Rosłon IV a

      III miejsce – Aleksandra Bieńko V b

       

      Wyróżnienia:

      Nadia Sokołowska – gr. 5 latki

      Jan Pisarek – gr. 6 latki

      Amelia Dulińska – gr. 6 latki

      Julia Kawka – I b

       

      Serdecznie gratulujemy!

      W związku z przekazaniem kartek do Domu Opieki Społecznej w Radzyminie nie będzie wystawy prac, wszystkie zgłoszone prace można zobaczyć na zdjęciach.

       

      Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród w konkursie.

       

      Organizatorzy konkursu:

      Małgorzata Szewczyk

      Marta Rybak

       

     • Moc atrakcji w Mikołajki

     • Tegoroczne Mikołajki były dla przedszkolaków i uczniów niezwykłe i to nie tylko za sprawą samego Mikołaja. Rodzice i Dyrekcja szkoły przygotowali spektakl pt."Gwiazdkowy prezent". Trzeba przyznać, że wyszło rewelacyjnie! Miny dzieci, które zobaczyły na "scenie" swoich rodziców - bezcenne. Dziękujemy za tak piękną mikołajkową niespodziankę, odwagę i zaangażowanie. A to nie wszystkie atrakcje: oprócz przedstawienia mieliśmy wizytę św. Mikołaja, Mikołajkowy Turniej Sportowy, rozwiązanie konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną oraz oczywiście... morze prezentów. Włączamy już świąteczny nastrój 🎀🎁😃

      Poniżej zamieszczamy link do przedstawienia mikołajkowego.

     • Zbieramy plastikowe nakrętki

     • Zbieramy zakrętki dla hospicjum, pomagamy! Drobny gest, a bardzo pomoże ulżyć w cierpieniu.Plastikowe zakrętki można wrzucić do pudełka w przedszkolu, a większą ilość przynieść do pani Monika Czyżo, pani Marty Rybak lub pani Edyty Rudy.

     • Dziękujemy za wsparcie!

     • Szkolne Koło Wolontariatu serdecznie dziękuje uczniom i ich rodzicom, którzy zaangażowali się w bożonarodzeniową zbiórkę żywności i artykułów przemysłowych dla rodaków mieszkających na Kresach. 

     • Numery kont

     • Szanowni Państwo,

      z uwagi na zbliżający się koniec roku bardzo prosimy o uregulowanie wszystkich zobowiązań, w tym za obiady oraz dodatkowe godziny w przedszkolu. Poniżej numery kont:

       

      Nr konta za wyżywienie szkoła i przedszkole  :

      87 2490 0005 0000 4600 8443 5032 

       

      Nr konta za godziny dodatkowe w przedszkolu :

      19 2490 0005 0000 4600 8443 1212